Новини от България
и Света

Има ли бъдеше платформата за електронии таблици AirTable?

Основателят и собственик на платформата смята, че тя може да донесе приходи в размер на милиарди долари
Ранната сутрешна търговия в четвъртък бе белязана от разпродажба
Facebook
Email

Основателят и собственик на платформата смята, че тя може да донесе приходи в размер на милиарди долари

Хауърд Лю е основателят и собственик на платформата за електронни таблици AirTable.  Той твърди, че неговият проект може да спечели десетки мириалди долари. Лю сравнява потенциала на идеята си с този на Amazon, Facebook и дори Google. Според него иновативността на AirTable се корени в това как хората ще могат в бъдеще да взаимодействат със софтуера.

В основата на проекта на Лю залягат електронните таблици, които обаче да бъдат по-добри и по-евтини. Той е наясно, че те се използват за сортиране на данни, изготвяне на диаграми и пресмятане на суми, но голяма част от хората ги намират за прекалено сложни.

Тук идва и ролята на AirTable, която да направи всичко това леснодостъпно и разбираемо. Приложението успява да привлече за клиенти Netflix, Tesla и Time.  

Контакти и информация

businessnews.bg - бизнес нюс бг - новини от България и Света

Вашите новини от света на бизнеса, икономиката и технологиите.

Дизайн и изработка от WWW.IDEOWEB.BG Ideoweb - дизайн на уебсайт

Сайтът е част от ИДЕО ГРУП Girl in a jacket

businessnews.bg използва "бисквитки" (cookies), за да подобрим Вашето изживяване в уебсайта. При продължаване на използването на нашият уебсайт Вие се съгласявате с тях! ПРИЕМАМ ПРОЧЕТИ ПОВЕЧЕ

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00

Използвате Adblock

Молим Ви да изключите Вашият Adblock - така помагате за развитието на нашият уебсайт. Благодаря!