Новини от България
и Света

Огромен интерес към новия Galaxy S7

На 11 март започнаха официалните продажби на най-новия смартфон на Samsung – Galaxy S7. Компанията беше обявила предварителни поръчки, които по-късно стана ясно, че са надхвърлили тези на предишния модел на корейския гигант - Galaxy S6.
Огромен интерес към новия Galaxy S7
Facebook
Email

На 11 март започнаха официалните продажби на най-новия смартфон на Samsung – Galaxy S7. Компанията беше обявила предварителни поръчки, които по-късно стана ясно, че са надхвърлили тези на предишния модел на корейския гигант – Galaxy S6.

На 11 март започнаха официалните продажби на най-новия смартфон на Samsung – Galaxy S7. Компанията беше обявила предварителни поръчки, които по-късно стана ясно, че са надхвърлили тези на предишния модел на корейския гигант – Galaxy S6. Като цяло от Samsung очакват продажбите на S7 да са в пъти повече от тези на миналогодишния S6.

В края на миналата година Samsung обявиха, че първоначално смятат да пуснат на пазара 5 млн. бройки  от Galaxy S7, като 3,3 млн. от тях ще бъдат с обикновен екран, а 1,6 млн. – със заоблен.

Смартфонът вече е наличен и у нас и се предлага на цена, която варира около 1000 – 1200 лв.

Контакти и информация

businessnews.bg - бизнес нюс бг - новини от България и Света

Вашите новини от света на бизнеса, икономиката и технологиите.

Дизайн и изработка от WWW.IDEOWEB.BG Ideoweb - дизайн на уебсайт

Сайтът е част от ИДЕО ГРУП Girl in a jacket

businessnews.bg използва "бисквитки" (cookies), за да подобрим Вашето изживяване в уебсайта. При продължаване на използването на нашият уебсайт Вие се съгласявате с тях! ПРИЕМАМ ПРОЧЕТИ ПОВЕЧЕ

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00

Използвате Adblock

Молим Ви да изключите Вашият Adblock - така помагате за развитието на нашият уебсайт. Благодаря!